Edukacja / DydaktykaInformacjeNowościWydarzenia

V Spotkanie Sekcji Brachyterapii Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej, 20-21 marca 2020 roku w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy

 

na V Spotkanie Sekcji Brachyterapii Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej. Spotkanie odbędzie się w dniach 20-21 marca 2020 roku w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Ramowy plan spotkania dołączamy w formie załącznika.

Tematem przewodnim spotkania, tym razem będzie brachyterapia śródtkankowa
i kontaktowa. Podyskutujemy nad ważnymi zagadnieniami z zakresu indywidualizacji leczenia
z wykorzystaniem nowych algorytmów obliczeniowych oraz omówimy testy systemów planowania leczenia dedykowanych brachyterapii.  W programie znajdą się tradycyjnie wykłady zaproszonych gości oraz wystąpienia uczestników. Spodziewamy się gości reprezentujących ośrodki radioterapeutyczne
z całej Polski co sprawi, że nasze spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń zawodowych.

Wzorem lat poprzednich serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników do zgłaszania prezentacji oraz aktywnego udziału w dyskusjach.  Przewidziany czas wystąpień to 15 minut, dyskusje nielimitowane. Tym razem odstępujemy od tradycji prezentacji ośrodków i prosimy o prezentacje związane tematycznie z programem spotkania.

Zgłoszenia, formularze rejestracyjne oraz prezentacje prosimy przesyłać do 31 grudnia 2019 roku na adres mailowy Sekcji Brachyterapii sbptfm@gmail.com. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego istotna będzie kolejność zgłoszeń. W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 663 745 739.

Organizatorzy nie pokrywają kosztów pobytu, ale służą pomocą w wyborze i rezerwacji miejsc hotelowych.

Serdecznie zapraszamy do Krakowa z nadzieją na owocne i miłe spotkanie oraz integrację fizyków medycznych, zarówno tych związanych z brachyterapią na co dzień, jak
i poszukujących nowej ścieżki zawodowej.

Program  spotkania(link do pobrania):

Ramowy Program

Formularz zgłoszeniowy(link do pobrania) :

Formularz zgloszeniowy

OPŁATY PRZEZ SKLEP NA STRONIE PTFM