Informacje

Oddziały PTFM

Oddział Szczeciński   

Przewodniczący: Jezierska Karolina karo@pum.edu.pl

Sekretarz: Łukowiak Magdalena

Skarbnik: Macała Agnieszka

Członek: Lewocki Mirosław

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Magdalena Łukowiak

ZCO, ul. Strzałowska 22, 71-730 Szczecin

 

Oddział Warszawski   

Przewodniczący: Kukołowicz Paweł p.kukolowicz@zfm.coi.pl

W-ce przewodniczący: Brzozowska Beata Beata.Brzozowska@fuw.edu.pl

Sekretarz: Michaś Edyta Edyta.Michas@ncbj.gov.pl

Skarbnik: Aksamit Dariusz d.aksamit@outlook.com

Członek: Gryziński Michał

Członek: Talarowska Anna

Członek: Zawadzka Anna

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Edyta Michaś

„Narodowe Centrum Badań Jądrowych Laboratorium Pomiarów Dozymetrycznych

ul. Andrzeja Sołtana 7

05-400 Otwock, Świerk”

 

Oddział Świętokrzyski   

Przewodniczący: Zielińska-Dąbrowska Sylwia Sylwia.Dabrowska@onkol.kielce.pl

Sekretarz: Wnuk Katarzyna Katarzyna.Wnuk@onkol.kielce.pl

Skarbnik/Członek: Pedycz Piotr Piotr.Pedycz@onkol.kielce.pl

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Sylwia Zielińska-Dąbrowska

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Zakład Fizyki Medycznej, ul. S. Artwińskiego 3, 25-734 Kielce

 

Oddział Gdański   

Przewodniczący: Wtorek Jerzy Jerzy.Wtorek@eti.pg.edu.pl

W-ce przewodniczący Czajkowski Paweł pczajkowski@szpital-morski.pl

Sekretarz Bujnowski Adam adam.bujnowski@pg.edu.pl

Skarbnik Poliński Artur apoli@eti.pg.edu.pl

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Jerzy Wtorek

Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk

 

Oddział Krakowski   

Przewodniczący: Kisielewicz Kamil z5kisiel@cyfronet.pl

W-ce przewodniczący: Jung Aleksandra

Sekretarz: Kudzia Roksana

Skarbnik: Bilski Paweł

Członek: Kopeć Renata

Członek: Kabat Damian

Członek: Śladowska Anna

Członek: Chwiej Joanna

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Zakład Fizyki Medycznej, Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej – Curie, Oddział w Krakowie, ul. Garncarska 11, 31-115 Kraków

 

Oddział Białostocki   

Przewodniczący: Kapała Jacek jacek.kapala@umb.edu.pl

W-ce przewodniczący: Karpińska Maria

Sekretarz: Kalinowska Anna

Skarbnik: Gurynowicz Paweł

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Jacek Kapała

Zakład Biofizyki Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, ul. Mickiewicza 2A, 15-089 Białystok

 

Oddział Łódzki   

Przewodniczący: Stanisławek Anna astanislawek@op.pl

Sekretarz Baryła Justyna jbaryla@gazeta.pl

Skarbnik Peszyńska-Piorun Magdalena m-peszynska@o2.pl

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Anna Stanisławek

Zaklad Planowania Radioterapii ul. Pabianicka 62     93-513 Łódź

 

Oddział Wielkopolski   

Przewodniczący: Skrobała Agnieszka agnieszkaskrobala@wco.pl

W-ce przewodniczący: Grajek Magdalena grajek@amu.edu.pl

Sekretarz: Bielęda Grzegorz grzegorz.bieleda@wco.pl

Skarbnik: Dymnicka Magdalena magdalena.dymnicka@affidea.com

Członek: Kruszyna-Mochalska Marta

Adres korespondencyjny Oddziału

PTFM Agnieszka Skrobała

Wielkopolskie Centrum Onkologii, ul. Garbary 15, 61-866 Poznań

 

Oddział Śląski   

Przewodniczący: Cholewka Armand armand.cholewka@gmail.com

Sekretarz: Klimas Aleksandra alex.klimas@gmail.com

Skarbnik: Młynarski Jacek jacek.mlynarski@koncepcja.pl

Członek: Gorczewski Kamil

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Aleksandra Klimas

Zakład Fizyki Medycznej Zagłębiowskie Centrum Onkologii ul. Szpitalna 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza

 

Oddział Bydgoski   

Przewodniczący: Nowakowski Sławomir nowakowski.slawomir@co.bydgoszcz.pl

W-ce przewodniczący: Winiecki Janusz

Sekretarz: Kabaciska Renata

Skarbnik: Wiatrowska Izabela

Członek: Żmuda Elżbieta

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Centrum Onkologii, 85-796 Bydgoszcz, ul. I. Romanowskiej 2

 

Oddział Dolnośląski   

Przewodniczący: Raczkowski Maciej raczkowski.maciej@dco.com.pl

Sekretarz: Możdżeń Artur

Skarbnik:  Kocińska Paulina

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Raczkowski Maciej

Oddział Dolnośląski PTFM, Zakład Fizyki Medycznej DCO, Pl. Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław

 

Oddział Lubuski   

Przewodniczący: Maciejewska-Witczak Małgorzata witczakm@interia.pl

W-ce przewodniczący: Nowicki Norbert n.nowicki@ndata.pl

Sekretarz: Szczepaniak Krzysztof szczepaniak.krzysztof@gmail.com

Skarbnik: Sobajtis Aleksandra aleksandra.sobajtis@gmail.com

Członek: Deluga-Mrówka Joanna

Adres korespondencyjny Oddziału PTFM

Małgorzata Witczak

ul. Zyty 26, 65-046 Zielona Góra